Policijski službenik SIPA-e zauzeo prvo mjesto u policijskom plasmanu na Dunavskom polumaratonu

Policijski službenik Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) učestvovao je na 19. Dunavskom polumaratonu, koji je održan 18.10.2014. godine u Apatinu (Republika Srbija).

On je predstavljao Agenciju na polumaratonskoj utrci dužine 21.000 metara i u okviru posebnog policijskog plasmana zauzeo prvo mjesto, dok je u generalnom plasmanu zauzeo 55 mjesto od 400 takmičara koji su završili utrku.

Na Dunavskom polumaratonu učestvovali su takmičari iz Mađarske, Hrvatske, Slovenije, Engleske, Srbije i BiH.
Nakon uspješno završene trke, učesnicima su uručeni certifikati o učešću i prigodne medalje.

SIPA je ponosna što je imala svog učesnika na ovom sportskom događaju, na kojem je imao priliku da pokaže snagu i izdržljivost, te promovira Agenciju u regionu i šire.